«

»

אפר 01

פסח 2019: העוצמה בידייך

בזכותך זה יקרה. בדיוק כמו שזה קרה בזכותנו הנשים גם אז, לפני 2000 שנה. עוצמה נשית היא לא המצאה של המילניום השלישי, היא משהו שטמון עמוק בתוך הטבע. וגם חכמינו הגדולים כבר אמרו על זה מזמן ש"בזכות נשים צדקניות נגאלו ישראל ממצרים".

אותן נשים ענקיות שלא היו מוכנות להטביע את בניהן ואת עמן ביאור האגואיסטי והאכזרי של מצרים. נלחמו להציל את הבית, המשפחה, הבנים, הבנות, את כולם. מרים שעטפה ושמרה מרחוק, הברית ללא מילים שכרתה עם בתיה, יוכבד שהניקה ובכל לגימה העניקה אהבה, חום ומסירות. ויותר מכל – הכוח הפנימי שהן כולן יחד נתנו זו לזו כדי להוציא את העם מהבוץ שהוא נקלע אליו.

 

דווקא בזכות הנשים

נשים שעליהן לא מסופר במקורות בהרבה מילים, רק ברמזים עדינים. בזכותן יצא כל העם מעולם שמבוסס על שנאה ורוע, על האידיאולוגיה המצרית האכזרית הזאת, אל עולם של טוב, אהבה, רוך ודאגה. כך הן גידלו את ילדיהן, חיזקו את בעליהן, בשקט ובאהבה, מחכות בחכמה לרגע הפריצה.

וכשהרגע הגיע, הן דחפו, ממש כמו בלידה. טיימינג הוא הכול. החכמה היא לזהות את הרגע ולהבין שזו נקודת אל חזור, בדיוק כמו שקורה לנו כרגע. טילים מעל ראשינו, עוד ועוד גילויי אנטישמיות בכל מיני מקומות הכי הזויים בעולם (בקוריאה, היית מאמינה?) שנאה שסוגרת עלינו מכל הכיוונים ומחייבת אותנו רק לדבר אחד: להתאחד בינינו. כי כוחנו באחדות.

והכוח הכי חזק בטבע הוא הכוח של מעגל נשים מחובר, עוצמתי, שדורש שהעם שלנו ילך סוף סוף למקום הטוב הזה. שנפסיק להילחם אחד בשני, להכפיש, לזלזל ולנסות להיבנות אחד על חורבנו של השני. תמיד כשהתחברנו, הצלחנו. ואף אחד לא יכל לנו, גם זה טמון בתוך הטבע. כוח החיבור בין אנשים הוא כוח שמעורר עוצמות אדירות ומשנה את פני המציאות. לא פחות מזה.

ממש עכשיו

אז אם היינו יכולות היינו תופסות לשיחה אישית את אסתר או מרים או יעל ושואלות אותן איך הן עשו את זה. אבל השיחת ווטסאפ העל זמנית הזו לא תקרה כרגע ולכן האופציה היחידה שנמצאת בפנינו היא פשוט ללכת בעקבותיהן ולממש. לעשות. לפעול בדיוק כמותן בכל הכוח וישר מהלב. לכוון את כולם אל הטוב.

בזכות נשים צדקניות, כן, את ואני, ייגאלו ישראל גם מהמצרים הזה המר של 2019, ויביאו איתן את העולם כולו אל הטוב.

לנקות ולסדר את הבית

ופרט לפעולה הרוחנית אפשר ורצוי להכשיר גם את הבית כי אין כמו ניקוי ושיפוץ הבית כדי לסדר את הפנימיות גם כן. יש נשים שהולכות ומחליפות מטבח או מנקות את התריסים והחלונות ויש כאלו שצובועת את הבית או קונות רהיטים חדשים. אני אישית השנה החלטתי ללכת על טיפוט הבית, כן מה ששמעתן – טפטים חזרו עכשיו לאופנה יותר מתמיד ויש צבעים כל כך מדהימים ומהממים שמאירים את הנשמה ואת הכוח הנשי שיכול להאיר מתוך הבית אל כל העם שלנו והאנושות כולה. הנה כמה דוגמאות:

ויש עוד הרבה יותר כאן – https://tapetim.co.il/products/