כך תשנו את הגורל בעזרת חכמת הקבלה

היום יותר ויותר אנשים מחפשים דרך לשנות את הגורל ומחפשים מידע על כך באינטרנט או בכל חנות ספרים. בחיים קורים לנו כל מיני דברים, לא בהכרח מה שהיינו רוצים שיקרה. מצבים קשים בעבודה, בזוגיות, במשפחה ובבריאות. וברגע שזה קורה, האדם מתחיל לשאול את עצמו שאלות: למה זה קורה לי? בשביל מה? איך אוכל לשנות את הגורל שלי? ולאחר חיפושים רבים, חכמת הקבלה מתגלה היום כאמצעי הבטוח היחיד לשינוי הגורל.

 

דור מיוחד

אם נביט על התפתחות האנושות, נראה שלאורך אלפי שנים רק אנשים בודדים ויוצאי דופן שאלו את עצמם על מהות החיים. פילוסופים, מדענים, פסיכולוגים, שאלו שאלות קיומיות, חקרו וחיפשו תשובות. אבל היום השאלות האלו עולות אצל מיליוני אנשים בעולם.

דווקא כשיש שפע חומרי עצום, ולעומת דורות העבר שחיו בקשיים פיסיים היום אנחנו חיים כמעט ללא הגבלה, מתחילות בעיות של חרדה, דכאון, בדידות וחוסר קשר. כתוצאה מהן נוצרות בעיות בריאותיות, אנשים לא מצליחים להחזיק בזוגיות לאורך זמן ועל אף הכאב והמשבר הכרוך בכך כל זוג שלישי מתגרש. 

היום אנחנו חיים בדור מיוחד, שלא דומה לדורות הקודמים. פעם אם האבא היה נפח, גם בנו הפך לנפח. אם האב סנדלר, בנו המשיך והפך לסנדלר. ואילו היום הכול בשינוי מתמיד, בחיפוש אחר הפריצה, הצמיחה, השינוי הגדול. ספר הזוהר ויתר ספרי הקבלה העתיקים חזו את המגמה הזו וקבעו שדווקא בימים האלו של המילניום השלישי, הדור האחרון, חכמת הקבלה צפויה להתגלות בהמון ולספק את התשובות והפתרונות לכל מה שחסר לבני האדם על פני כדור הארץ על מנת להתפתח לדרגה הבאה.

 

אורקלים ומגלי עתידות

בכל התרבויות, העמים והזמנים מתגלים אנשים עם כוחות טבעיים מעט יוצאי דופן שמאפשרים להם להרגיש ולחזות מה צפוי לקרות בעתיד. יש אורקלים שצפו תהליכים כלל עולמיים, ויש מגלות עתידות שבכל מיני אמצעים צופות מה טומן העתיד לאדם מסוים. זה חלק מהטבע, אבל אף אחד מהם לא מסוגל לעזור לאדם לשנות את גורלו. את זה אפשר לעשות רק בעזרת השיטה לשינוי הגורל, שיטת הקבלה.

 

שינוי הגורל באמצעות חכמת הקבלה על פי בני ברוך

חכמת הקבלה מאפשרת לאדם ללמוד את כל התהליך שעובר עליו כאדם ועל האנושות כולה. מרגע הבריאה ועד לגמר ההתפתחות הסופית. היא מסבירה שכולנו נבראנו כמערכת אחת, כאדם אחד ממש, ואז התנפצנו לרסיסים, לאשליה של שנאה ופירוד. הטבע המקיף אותנו הוא טבע של אהבה ונתינה חלוטה. ברגע שנשנה את עצמנו ונהפוך דומים לטבע האהבה הכללי, נחווה את המצב של אחדות הכול ונתעלה לחיים חדשים של שלמות והרמוניה. חיים הפוכים לגמרי ממה שאנו חווים כרגע. 

ברגע שאדם משתתף באופן פעיל בתהליך הזה ועושה מאמצים ליצור חיבור ואהבה בין אנשים במקום השנאה והפירוד המאפיינים את עולמנו כעת, הוא מתחיל להזמין עליו את הכוח החיובי שמשנה את גורלו לטובה. וכמובן שיצירת התהליך הזה מתאפשרת רק באמצעות לימוד בספרי הקבלה המקוריים, בהדרכת מורה מקובל אמתי וביישום של כל האמצעים שמספקת לנו חכמת הקבלה.